დამსხვრეული ოცნებების პარტიამ კიდევ ერთხელ დაამტკიცა, რამდენად მოწყვეტილნი არიან ხალხს — ვაშაძე
ფოტო: სტრატეგია აღმაშენებელი
ქართული ოცნების საარჩევნო სიის წარდგენას სტრატეგია აღმაშენებლის ლიდერი გიორგი ვაშაძე ეხმიანება. როგორც ვაშაძე აღნიშნავს, წლების განმავლობაში "დამსხვრეული ოცნებების" პარტიამ ქვეყანას არაერთი კრახი განაცდევინა.
ოპოზიციონერი ლიდერი მიიჩნევს, რომ ქართულმა ოცნებამ დღეს დაამტკიცა, რომ ამჟამინდელი ხელისუფლება მისი ქვეყნის ხალხს სრულიად მოწყვეტილია. სტრატეგია აღმაშენებლის პრემიერობის კანდიდატის თქმით, უკეთესი ხვალინდელი დღისთვის აღმშენებლობის გზაა.
"ერთ მილიონზე მეტი ადამიანი უკიდურეს სიღარიბეშია, 240 000-ზე მეტი სამუშაო ადგილი, რომელიც დავკარგეთ უკანასკნელი წლების განმავლობაში, კრიმინალის ორჯერ გაზრდა, ადამიანებს არ შეუძლიათ მედიკამენტების შეძენა და ვერ იხდიან ბანკის ვალს, ეს არის დამსხვრეული ოცნებების პარტიის მიღწევები.
დღეს დამსხვრეული ოცნებების პარტიამ კიდევ ერთხელ დაამტკიცეს რამდენად მოწყვეტილნი არიან ქართველ ხალხს, ისინი ფიქრობენ, რომ ქვეყანაში ყველაფერი კარგადაა.
ერთადერთი გზა, რომ გვქონდეს უკეთესი ხვალინდელი დღე, მდგომარეობს დამსხვრეული ოცნებების პარტიის ჩანაცვლებაში, დავამარცხოთ სიღარიბე და კრიმინალი და დავიწყოთ აღმშენებლობა. ჩვენ გვაქვს გეგმა ამისთვის და ჩვენ ამას გავაკეთებთ", — აღნიშნავს გიორგი ვაშაძე